Asistované založenie s.r.o
Kompletné založenie s.r.o
Predaj s.r.o
Sídlo spoločnosti
25 € / mesiac

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

     DOČASNÁ ZĽAVA
Zvýhodnené ceny za uvedené
služby platia do konca mesiaca !

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ban-st-vz-zdarma
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

19.11.2017, Eugen
mod_vvisit_counterDnes160
mod_vvisit_counterCelkovo900774
online: 19 


Založenie spoločnosti s ručením obmedzeným ( s.r.o. )


Založiť obchodnú spoločnosť je zložitý proces, ktorý si vyžaduje množstvo právnych, daňových ako aj účtovných vedomostí. Komunikácia s úradmi nie je vec jednoduchá, je potrebné vynaložiť čas a potrebné úsilie. Pokiaľ nedisponujete potrebnými vedomosťami môže sa Vám proces založenia spoločnosti predĺžiť a neprimerane predražiť. 
Tieto starosti prenechajte nám, zatial čo Vy sa môžete venovať dôležitejším záležitostiam spojeným s biznisom alebo relaxovať s priateľmi či rodinou.

Zakladanie spoločností s ručením obmedzeným ( s.r.o. ) zabezpečujeme na celom územi Slovenska bez nutnosti osobnej návštevy u nás. Všetko za Vás vybavíme cez telefón, e-mail a poštu na základe plnej moci. 

V cene je aj poplatok za zápis spoločnosti do Obchodného registra. Spoločnosť Vám založíme kdekoľvek na Slovensku. Vašou úlohou bude len podpísanie a overenie podpisov ( na matrike - lacnejšie ako u notára ) na pripravených dokumentov. Spoločnosť vzniká dňom zápisu do Obchodného registra.

Návrh na zápis spoločnosti podávame prostredníctvom zaručeného elektronického podpisu, preto je naša cena výhodnejšia ako keby ste si zakladali spoločnosť svojpomocne.


Základné imanie spoločnosti s.r.o.:

Potrebnú minimálnu výšku základného imania 5000€, nie je z Vašej strany potrebné fyzicky zložiť na bankový účet a preukázať tak splatenie imania. Na tento účel Vám vypracujeme dokument, ktorý je plne akceptovaný Obchodným registrom.

Rozdieľ medzi  ASISTOVANÝM 
a  KOMPLETNÝM  založením spoločnosti s.r.o. :ASISTOVANÉ založenie s.r.o.
  ... viac
Vybavujete si osvedčenie o Živnostenskom oprávnení na základe dokumentov, ktoré Vám vypracujeme a pošleme.


KOMPLETNÉ založenie s.r.o.
  ... viac
Všetky náležitosti za Vás vybavíme ( na klúč ). Vy len podpíšete a overíte potrebné dokumenty a plné moci, ktoré Vám vypracujeme a pošleme.

Veríme, že si pre zrealizovanie Vašej idey vyberiete nás.

Tešíme sa na spoluprácu, prajeme pekný a úspešný deň.Chcete si založiť s.r.o. ale nemáte sídlo ?

Ponúkame našim klientom službu

Sídlo spoločnosti ... viac 

Potrebuje novú spoločnosť s.r.o. ale nemáte čas na založenie ?
Ponúkame našim klientom službu

Predaj s.r.o.  ... viac
  
Nie sme platci DPH.


 

Nezáväzná objednávka

...