Najväčšou devízou už založených, „čistých“ tzv. ready-made spoločností je ich rýchla dostupnosť pre podnikateľské potreby. V prípade keď potrebujete začať rýchlo a bezstarostne podnikať je pre Vás kúpa ready-made spoločnosti najvýhodnejším a najjednoduchším riešením.

Predaj ready made spoločností zabezpečujeme po celom území Slovenskej republiky. Nie je nutná ani Vaša návšteva našej kancelárie. Všetky náležitosti za Vás zabezpečia naši pracovníci prostredníctvom elektronických médií a pošty.

AKTUÁLNA PONUKA READY MADE SPOLOČNOSTÍ NA PREDAJ

Všetky ready-made spoločnosti v našej ponuke sú založené výlučne za účelom predaja konečnému zákazníkovi a poskytujeme 100% garanciu, že nikdy nepodnikali, sú absolútne bez záväzkov, pohľadávok, právnych vád a majú úplne splatený základný kapitál, čo pre Vás predstavuje nemalú výhodu a uľahčenie. Spoločnosť je k dispozícii okamžite a klient za ňu môže konať v priebehu niekoľkých hodín od prejaveného záujmu o kúpu.

V našej ponuke nájdete aj ready-made spoločnosti, registrované na Daňovom úrade ako platca DPH. V prípade že potrebujete okamžite vykonávať svoje podnikateľské aktivity s novou spoločnosťou registrovanou ako platca DPH, zakúpenie platcovskej ready-made spoločnosti je to najlepšie riešenie, stačí si len vybrať z našej širokej ponuky. V ponuke nájdete ready-made spoločnosti registrované ako kvartálnych aj mesačných platcov DPH.

Rovnako ako v prvom prípade poskytujeme garanciu, že všetky predávané spoločnosti nikdy nepodnikali, sú absolútne bez záväzkov, pohľadávok a právnych vád a majú úplne splatený základný kapitál. Všetky spoločnosti sú rovnako ihneď k dispozícií a môžte za ňu konať už v nasledujúci deň.

Výhody kúpy ready made spoločnosti

  • možnosť okamžitého výkonu podnikateľskej činnosti
  • konateľom a spoločníkom ready made spoločnosti sa môžete stať do niekoľko hodín
  • všetky naše ready made spoločnosti sú bez obchodnej histórie, bez záväzkov a pohľadávok
  • ready made spoločnosti sú založené výhradne za účelom ďalšieho predaja, nikdy nevykonávali podnikateľskú činnosť
  • ready made spoločnosti sú registrované v Obchodnom registri, majú pridelené identifikačné číslo organizácie (IČO)
  • ready made spoločnosti sú registrované na Daňovom úrade, majú pridelené daňové identifikačné číslo (DIČ), niektoré su registrované k platcu dane z pridanej hodnoty (DPH)
  • všetky naše ready made spoločnosti na predaj majú splnené všetky zákonné povinnosti
  • niektoré ready made spoločnosti majú založený bankový účet, takže je možné prijímať platby okamžite po prevode